Kanyon Avm İstanbul’da Farklı Etkinlikleri ile Dikkat Çekiyor

Kanyon Avm, İstanbul’un en çok tercih edilen ve en popüler alışveriş merkezlerinden birisi diyebiliriz. Alışveriş merkezi anlayışına renk ve eğlence getiren Kanyon İstanbul, farklı etkinlikleri, sevilen markaları ve dikkat çeken yönleri ile İstanbulluların favorilerinden olmaya devam ediyor. İstanbul’da açık havada alışveriş...

1256 0

Kanyon Avm, İstanbul’un en çok tercih edilen ve en popüler alışveriş merkezlerinden birisi diyebiliriz. Alışveriş merkezi anlayışına renk ve eğlence getiren Kanyon İstanbul, farklı etkinlikleri, sevilen markaları ve dikkat çeken yönleri ile İstanbulluların favorilerinden olmaya devam ediyor.

İstanbul’da açık havada alışveriş keyfini yaşatan ilk avm olarak ilklerden birini gerçekleştirdi. Kanyon, İstanbul’da 2006’da 40.000 metrekarelik bir alana ofis, konut karma proje olarak inşa edildi. Çağdaş yaşamın temel ihtiyaçlarını baz alarak tasarlanan avmde, hem ofis hem konut hem de alışveriş ve etkinlik detayları düşünülerek bir yaşam alanı oluşturulmuş durumda. Kanyon avm, geniş ve ferah alanı ile kapalı bir alanda bulunmaktan ziyade açık havada, cadde alışverişi keyfi vermektedir.

Günlük ortalama 38.000 ziyaretçi sayısı ile ne kadar popüler olduğunu gösteren Kanyon Avm, etkinlikleri, sevilen markalar ve ferah alışveriş imkanı sağlayan yapısıyla İstanbulluları çekmeye devam ediyor. İlgi çeken etkinlikleri, alışveriş imkanları ve sinema keyfi ile “Hayat Kanyon’da!” olarak kendi sloganıyla da örtüşüyor.

Kanyon Avm Markaları

Kanyon Avm, moda&giyim, kozmetik, aksesuar, elektronik, kültürel, çocuk, eğlence ve dekorasyon markaları ile her yöne ve herkese hitap eden markları içinde barındırıyor. W Collection, Zara, Tommy Hilfiger, Banana Republic, Under Armour, Cole Haan, Fred Perry ve Calvin Klein Jeans gibi dünyaca ünlü markaların yanı sıra birçok ilgi gören yerli marka da yer alıyor. Harvey Nichols ve İntema Yaşam gibi büyük mağazaları ile de çok fazla ziyaretçiyi çekiyor.

170 mağazalık alanıyla büyük bir alışveriş alanına sahip olan avm, kozmetik sektöründen de birçok markayı barındırıyor. Body Shop, Kiehl’s, Jo Malone, L’occitane En Provence ve Sephora gibi ürünleriyle dünyaya ün salmış ve kadınların kalbini kazanmış markaları içeriyor. Konsept ürünleri ile genelde hediyelik almaya uygun olan markalar arasında yer alan kozmatik sektörünün öncü markalarını Kanyon’da bulabilirsiniz. Bunların yanında anlık kozmetik ve kişisel ihtiyaçları karşılayan mağazalar da yer alıyor.

Kanyon Avm Restoranları

Yemek ve restoranlar tarafında da oldukça çok seçeneği bulunan Kanyon Avm, İstanbul’un ünlü restoranlarını bulabileceğiniz yerlerden birisi. Fast Food alanında birçok seçeneğin bulunması ile anlık ve hızlı ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor. Ayrıca, ünlü restoranları ve kahvaltı konseptli kafeleri ile de birçok misafirinin ihtiyacını karşılıyor. Big Chefs, Nusr-et Burger ve The House Cafe gibi ünlü restoran zincirleri ve bir çok restoran çeşidini barındırarak misafirlerine birçok seçenek sunuyor. SushiCo ve Plus Kitchen gibi farklı damak zevklerine ve konseptlere hitap eden markaları da bünyesinde barındırıyor.

Kahve tutkunları için de tek bir seçenek yerine birden fazla kafe yer alıyor. Starbucks gibi kahvede dünya devi olmuş ve gençlere hitap eden kahvecilerin yanında illy, Petra Roasting veya Selamlique gibi değişik kahve çeşitleri deneyebileceğiniz kahveciler de bulunmakta. Kahve sevenlerin unutulmadığı gibi, tatlı düşkünleri de unutulmamış Kanyon’da. Backhaus, Godiva, Can Oba tatlı markaları dışında Häagen-Dazs ve Pioppo Gelato gibi dondurma sevenlerin gözdesi olan dondurmacıları ile de yaz aylarında ziyaretçilerine lezzetli dondurma keyfi sunuyor. Kanyon Avm’de fast food ve iş sonrası oturulabilecek restoranların olmasının yanında kahvaltı konseptli restoranları ile de sabah saatlerinde de İstanbullulara güzel seçenekler sunuyor.

Kanyon İstanbul Etkinlikleri ve Eğlence

Kanyon İstanbul alışveriş merkezleri arasında yaptığı etkinlikleri ile her zaman ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Yaz ve kış konseptlerine özel ayrı ayrı yeni etkinlikler düzenleniyor. Ayrıca, avm etkinliklerinden hariç olarak ünlü sanatçıların davet edildiği konserler de düzenleniyor. Şimdiye kadar MFÖ, Teoman, Nilüfer gibi sevilen sanatçıları ziyaretçileri ile buluşturdu.

Kanyon İstanbul’un kendi bünyesinde yaptığı diğer etkinlikler de İstanbullular tarafından oldukça ilgiyle karşılanıyor. Kış aylarında yapılan Sihirli Kış, Yılbaşı Hediye Pazarı, Yarıyıl Tatili, Sevgililer Günü etkinlikleri gibi özel gün etkinlikleri ile kış aylarında birçok İstanbullunun eğlence mekanı haline geldi.

Her yıl yapılan Sihirli Kış ve Yılbaşı Hediye Pazarı etkinliğinde sevdiklerine yılbaşı hediyesi için farklı alternatifler arayanlara çözüm oluyor. Ayrıca yılbaşı zamanı gelince kurulan atlı karınca ve sihirbaz gösterileri ile çocukluğuna dönmek isteyenlere ve çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler yapılıyor. ‘Kanyon Yılbaşı Konseri’nde ise her yıl farklı bir sanatçı binlerce müzik sevenlerle buluşturuyor.

Müzik dışında moda ve dekorasyon etkinlikleri ile de öne çıkan Kanyon İstanbul Avm, Çağla Şikel, Tuba Ünsal, Aslı Yaşasın gibi ünlü isimleri ağırlayarak moda, dekorasyon sohbetleri ve atölye imkanları ile misafirlerine farklı etkinlik kapısı olmuş durumda. Kanyon Avm, yarıyıl ve yaz tatillerinde çocukları da asla unutmuyor. Masal okuma saatleri, bilimsel etkinlikler ve eğlenceli atölyeler ile çocukların da kalbini fethetti.

Bu makalede:

Yorum yapın