Konforlu ve Teknolojik Toplantı Salonları Manna Hotels’de Sizi Bekliyor

Manna Boutique Hotels, İstanbul’un gözde semti Gayrettepe’de bulunan konumu ile iş seyahati yapan misafirleri için ulaşım ve lokasyon itibari ile birçok avantaj bulunduruyor. İş dünyasının kalbinde ve iş merkezlerinin çok yakınında yer alması, kalabalık şehir hayatında ulaşım kolaylığı oluştururken, yoğun...

734 0

Manna Boutique Hotels, İstanbul’un gözde semti Gayrettepe’de bulunan konumu ile iş seyahati yapan misafirleri için ulaşım ve lokasyon itibari ile birçok avantaj bulunduruyor. İş dünyasının kalbinde ve iş merkezlerinin çok yakınında yer alması, kalabalık şehir hayatında ulaşım kolaylığı oluştururken, yoğun gün planınızda size zaman kazancı da sağlıyor. İş ve kongre merkezlerine, fuar alanlarına ve havaalanına olan yakın konumu ve kolay ulaşım imkanı ile tüm toplantı ve iş görüşmelerinize İstanbul’un yoğun sokaklarına inat kolayca ulaşabilirsiniz!

Manna Hotels, iş amacıyla seyahat eden İstanbul ziyaretçilerinin ilk dikkat ettiği otel kriteri olan iş dünyasına ve şehir merkezine yakın olma avantajını elinde tutuyor. Bu sayede iş gezisi yapan İstanbul ziyaretçiler için zaman, konum ve ulaşım bakımından pratik ve vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor. Manna Hotels’in havaalanı, iş merkezleri, büyük alışveriş merkezleri gibi önemli noktalara yakın olmasının yanı sıra şehir merkezine de çok yakın olması akşam planlarınız için de büyük kolaylık oluşturuyor. İş sonrası şehirde geçireceğiniz zaman ve katılacağınız etkinlikler için yine size en avantajlı konumu sağlıyor.

manna hotels toplantı salonu

Rahat, Konforlu ve Teknolojik…

Tasarım otel olma özelliği, modern mimarisi ve atmosferi ile misafirlerinizi rahatlıkla Manna Hotels’de ağırlayabilirken diğer avantajlı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Manna Hotels’de bulunan Spa&Wellness merkezimizde toplantı stresinizi atıp, Manna Manje’nin birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekleri ile harika bir öğle veya akşam yemeği keyfi yaşayın. Manna Manje’nin eşsiz yemek çeşitleri ile harika bir gastronomik deneyim yaşarken, misafirlerinizi de şık bir atmosfer ve lezzetli seçenekler eşliğinde ağırlayın. Manna Hotels’in sunduğu toplantı odası hizmeti ile konforlu ve teknolojik toplantı salonlarımızda keyifli ve stressiz toplantılar yapmanın tadını çıkarın.

manna hotels toplantı salonu

Manna Boutique Hotels’de 35 metrekare ve 45 metrekare büyüklüğünde toplantı salonlarımızın teknolojik, rahat ve modern ambiyansı ile sizleri ağırlamaktan keyif alıyoruz. 🙂

Teknolojik toplantı salonlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde touch panel 165 ekran, projeksiyon cihazı ve video konferans teknolojisine sahip olarak donatılmıştır. 10 kişiden 40 kişiye kadar her türlü organizasyon taleplerinizde, rahat bir organizasyon süreci geçirmeniz için deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

teknolojik toplantı salonu

Manna Hotels Toplantı Salonlarında Teknolojik Hizmetlerimiz;

  • 35 ve 45 m2’lik toplantı salonlarımız
  • Video konferans
  • 165 ekran touch panel sistem
  • Ses sistemi

İş dünyasının merkezi Gayrettepe’de konforlu, teknolojik ve eşsiz ambiyansı ile farklılık yaratan modern salonlarımızda, değerli misafirlerinizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirterek, sizleri toplantı ve eğitimlerinizin buluşma noktası Manna Boutique Hotels’e davet ediyoruz..

 

Bu makalede:

Yorum yapın