Manna Hotels’in Sessiz Odalarında En Huzurlu Anlarınızı Geçirin

Otel seçiminde önemli olan birçok etken arasından en çok öne çıkanı odaların konforudur. İster iş gezisi odaklı olsun, ister turistik amaçlı bir gezi için olsun otel konaklaması sırasında konforlu ve rahat odalar herkes için en önemli nedenlerden biridir. Manna Hotels‘de...

915 0

Otel seçiminde önemli olan birçok etken arasından en çok öne çıkanı odaların konforudur. İster iş gezisi odaklı olsun, ister turistik amaçlı bir gezi için olsun otel konaklaması sırasında konforlu ve rahat odalar herkes için en önemli nedenlerden biridir. Manna Hotels‘de de bu bakış açısından yola çıkılarak, misafirlerin rahat edebileceği şekilde odalar tasarlandı. Yatakların konforundan seçilen malzemelerin kalitesine kadar herşey evinizde gibi huzurlu hissetmeniz için düşünüldü. Manna Hotels’in odalarında sunduğu konforun yanı sıra birçok başka önemli özellikleri de bulunuyor. Bunlar arasında en dikkat çeken özelliği ise odaların ses geçirmiyor olması. Merkezi konumda bulunan bir otel için odaların sessizliği oldukça önemli bir faktör. Manna Hotels’in odalarının avantajlarından bu yazımızda kısaca bahsedeceğiz.

Konforlu Oda Özellikleri

Manna Hotels’in konforlu odalarının özellikleri arasında odaların genişliği ve ferahlığı, misafirlerin kendilerini özel ve evlerinde gibi hissetmeleri için tasarlanan detaylar, odaların ses geçirmeme özelliği ve odanızdan interaktif hizmet alabilme imkanı gibi birçok önemli ve yenilikçi özellikler bulunuyor.

Sessiz Odalarda Rahatlığın Keyfi

İş gezileri yada turistik amaçlı geziler içn çoğu zaman merkeze yakın olan oteller tercih edilir. Merkeze yakın konumda bulunan otellerin ulaşım ve ulaşılabilirlik bakımından pek çok avantajı olsa da, tek bir dezavantajı gürültü problemidir. Manna Hotels, bu dezavantajı aşarak odalarının ses gerçirmediğini ve odanızda gürültüden uzak, dinlendirici anlar yaşayabilmenizi size sunuyor. Yapılan ses ölçüm testleri ile Manna Hotels, sessiz oda özelliğini kanıtlıyor. Her bir cephede yapılan testler ile çıkan sonuçların konfor düzeyini sağladığı test edilmiştir. Hem dışardan gelen seslere karşı hem de odalar arasında yapılan testlerin sonucunda kişisel konfor düzeyi olan 40 desibelin altında bulunan sonuçları ile, Manna Hotels odaları ses geçirmeme özelliğini kanıtlamış bulunuyor.

Manna Otel Odalar

Ev Konforunda Odalar

Manna Otel’de odanızdaki rahatlığınız en üst düzeyde tutularak, kendinizi evinizdeki gibi rahat ve huzurlu hissetmeniz için bütün detaylar düşünüldü. Otele rezervasyon yaptırdığınız anda, kendinize ait özel yastık seçimi yapabilirsiniz ve size özel yastığınız ile evinizdeki gibi rahat bir uyku yaşabilirsiniz. Odalarda kullanılan malzemelerin üst düzey kalitede seçilmiş olması ile kendinizi lüks bir evde gibi rahat hissedebilirsiniz. Misafirlerin kişisel tercihleri göz önünde bulundurularak sunulan hizmet ile lüks bir butik otelde konaklama keyfini yaşayabilirsiniz.

Manna Otel Oda

Odanızdan Birçok İhtiyacınıza Ulaşabilme Rahatlığı

Manna Hotels’e giriş yaptığınız sırada, ihtiyaçlarınız için tasarlanmış olan ‘Akıllı tablet Jenny’ size sunulur. Konaklamanız boyunca sizde kalacak olan bu tablet ile odanızdan ve otel içinde her yerden birçok ihtiyacınıza anında ulaşabilirsiniz. Odanıza yemek siparişi verebilir, Spa hizmetlerinden rezervasyon yaptırabilir ya da akşam yemeği için Manna Manje‘den yer ayırtabilirsiniz. Jenny’nin size sunduğu kolaylıklar sadece otel içi hizmetlerle sınırlı kalmayıp, Manna Otel ve çevresi, ulaşım gibi bilgilere de bu tablet üzerinden erişebilirsiniz. Boş vakitlerinizi şehir turları ile değerlendirmek için size sunulan tablet ile turlar hakkında bilgi alıp, kendinize uygun olan bir turu satın alabilirsiniz. Jenny üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm taleplerinize anında cevap alarak, istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza kolayca erişebilirsiniz. Manna Hotels odalarında yaşadığınız konforun yanı sıra, sunulan interaktif ve yenilikçi hizmetler ile sağlanan kolaylıkların da keyfini çıkarabilirsiniz.

Sık seyahat ediyorsanız, şehrin merkezinde bulunan huzurlu, kendinizi özel hissettirecek bir butik otel arıyorsanız, misafirlerine özel bir konaklama deneyimi yaşatan ve sunduğu inovatif hizmetler ile de Türkiye’de bir ilk olan Manna Hotels tam da size göre!

Bu makalede:

Yorum yapın