Manna Konaklama Sponsorluğu ile Komedi Festivaline Davetlisiniz

En güzel İstanbul etkinlik haberleri Manna Hotels’de!! Manna Hotels’in İstanbul Komedi Festivali’ne konaklama sponsoru olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. İstanbul’u kahkahaya boğacak bu etkinliğin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. 🙂 BKM öncülüğünde gerçekleştirilen ‘İstanbul Komedi Festivali‘, 2-11 Kasım tarihleri arasında sizlerle. Bu...

845 0

En güzel İstanbul etkinlik haberleri Manna Hotels’de!! Manna Hotels’in İstanbul Komedi Festivali’ne konaklama sponsoru olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. İstanbul’u kahkahaya boğacak bu etkinliğin tüm detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz. 🙂

BKM öncülüğünde gerçekleştirilen ‘İstanbul Komedi Festivali‘, 2-11 Kasım tarihleri arasında sizlerle. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen bu festivalde gülmekten yorulmaya hazır mısınız?

Komedi Festivali’nde 2 kasımdan 11 kasıma kadar dolu dolu bir etkinlik takvimi sizi bekliyor. 2016 yılından beri düzenlenen festival, komedi show ve mizah severleri mutlu edecek bir etkinlik programına sahip. Ayrıca, festivale her yıl birçok ünlü ve sevilen isim katılıyor. “İstanbul Komedi Festivali”ni gerçekleştiren BKM, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi ve yeni isimlerini ağırlayarak, kent kültürüne yepyeni dinamikler kazandırmayı hedefliyor.

manna hotels komedi festivali sponsoru

 

Manna Hotels’in konaklama sponsoru olduğu, İstanbul Komedi Festivali ile Türkiye ve dünyadan bir çok ünlü ve genç komedyen mizah severlerle buluşuyor. Festival kapsamında mizah temalı sergilerden keyifli komedi show’lara, özel konuklarla yapılan panellerden, komedi film gösterimlerine kadar geniş bir etkinlik programı sunuluyor.

Ezo Sunal’dan Standup Türkiye’ye, Ayşen Gruda’dan Güldür Güldür Show’a kadar beğenerek izlediğimiz ve takip ettiğimiz isimler Komedi Festivali’nde buluşuyor. Festival programında kasım ayı boyunca her gün etkinlikler, farklı isimler ve farklı saatlerde yer alıyor. Komedi Festivali Etkinlik Programı için buraya tıklamınız yeterli.

Kasım ayı boyunca doyasıya gülmeye hazır mısınız? 🙂

Bu makalede:

Yorum yapın