Manna Ürünleri İle Evinizde Spa Keyfini Yaşayın

Manna Hotel‘in ilklerden birini gerçekleştirerek başlattığı ShopManna, seyahatlerde sevdiklerinize hediye almak için vakitsizlik sorununa çözüm üretiyor. İş seyahati için geldiğiniz İstanbul’dan sevdiklerinize birer küçük hediye alarak dönmek istiyorsunuz ama vakit bulamıyorsanız, hediyelik eşyalarınızı ShopManna üzerinden satın alabilirsiniz. ShopManna, tekstil ürünlerinden...

1562 0

Manna Hotel‘in ilklerden birini gerçekleştirerek başlattığı ShopManna, seyahatlerde sevdiklerinize hediye almak için vakitsizlik sorununa çözüm üretiyor. İş seyahati için geldiğiniz İstanbul’dan sevdiklerinize birer küçük hediye alarak dönmek istiyorsunuz ama vakit bulamıyorsanız, hediyelik eşyalarınızı ShopManna üzerinden satın alabilirsiniz. ShopManna, tekstil ürünlerinden takıya, banyo ve hamam bakım ürünlerinden hediyelik eşyalara kadar birçok ürünü satın alabileceğiniz bir platform. ShopManna’da satılan ürünlerin hepsi, kalitesinden emin olabileceğiniz doğal ürünler ve özel tasarım ürünlerdir. ShopManna ürünleri içindeherkese hitap eden Banyo ve Hamam ürünleri, evde banyo keyfinizi daha da keyifli yapacak.

Spa ve hamam keyfinin insan vücuduna ve ruh halimize ne kadar faydalı olduğu artık herkes tarafından biliniyor. Banyo ve hamamda, sıcak hava ve buharın etkisiyle gözenekler açılır ve derimiz yumuşayarak ölü derilerden arınır. Böylece yepyeni ve taze bir cilde sahip olursunuz. Vücudumuz tüm toksinlerinden arınır. Ayrıca, kese köpük ile vücutta kan dolaşımı da arttığı için yağ yakımı hızlanır. Spor yapmadan da vücuttaki yağ yakımına yardımcı olabilecek bir şey olması süper bir haber! Spa ve hamamın en sevilen özelliği vücudu rahatlatarak stres atmanıza yardım etmesi, ruhunuzu ve vücudunuzu dinlendirmesidir. ShopManna’dan aldığınız banyo ve hamam ürünleri ile evinizde Spa atmosferi yaratarak, ruhunuzu dinlendirin ve kendinize vakit ayırın.

Shop Manna Spa

ShopManna’da, banyo&hamam ürünleri kategorisi altında satılan ürünlerin her biri kaliteli ve sizler için özenle seçilen ürünlerdir. Spa keyfini evinizde de yaşamak isterseniz, ayrılırken ShopManna’dan bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Üstelik online site üzerinden ürünleri devamlı olarak da temin edebilirsiniz. Manna Otel’de kaldığınız süre boyunca odanızda ürünleri kullanıp, deneyimleme şansınız olacak ve ürünleri satın almak istediğinizde ShopManna’dan kolayca ulaşabileceksiniz. Spa keyfini evine taşımak isteyenler için bu çok büyük bir kolaylık.

Shop Manna bakım ürünleri

İngiliz markası olan ‘Bronnley’nin bakım ürünleri sizler için özenle seçildi. Bronnley ürünlerini ve el yapımı Manna sabunlarına da ShopManna üzerinden ulaşabilirsiniz. Bal özü ile cildinize çok iyi gelecek olan Bronnley ürünleri, şampuan, duş jeli ve vücut losyonu olarak odalarınızda yer alacak. Bronnley seti ve Manna’nın doğal sabunu ile duş alırken, adeta Spa keyfi yaşayacaksınız. ShopManna’da Bronnley’in duş bakım ürünlerini hem set olarak hem de 50 ml ve 300 ml’lik ambalajlarda bulabilirsiniz.

Shop Manna Peştemal

ShopManna’da satılan peştemal, peşkir, ponza taşları, lif ve keseler ile de spa&hamam keyfinizi dört dörtlük tamamlayın. Satılan peştemallerimiz el yapımı, doğal ve cildinizle uyumlu ürünlerdir. Doğal kumaş boyası kullanılan peştemaller, Türkiye üretimidir. İstanbul’dan sevdiklerinize götürmek için çok güzel bir hediye fikri de olabilir aynı zamanda. 🙂 Bunların yanında ceviz ağacı ponza taşı, antik ponza taşı ve doğal ketenlerden üretilen lif ve keseler gibi hamam keyfinizi ikiye katlayacak doğal ürünlerimiz de ShopManna’da yer alacak.

ShopManna banyo ürünlerinin en güzel yanı, alacağınız ürünleri daha önceden odanızda kullanıp, deneyimleyebilmenizdir. Otelde kalırken çok beğendiğiniz o duş jelini, odanızda bulunan iPad üzerinden hemen satın alabilir ya da evinize gittiğinizde internetten sipariş edebilirsiniz. Sizler için özenle seçtiğimiz vücut bakım ürünleri ile duş keyfinize keyif katabilirsiniz. Doğal kumaş boyaları ile yapılan el yapımı peştemallerimiz, duş keyfinizin favorisi olacak bakım ürünleri ve sabunlar, özel kese ve liflerimiz, sevdiklerinize götürebileceğiniz güzel hediye seçeneklerinden biri olabilir. Bunların hepsine ShoManna’dan kolayca ulaşabilirsiniz. 🙂 Keyifli günler dileriz…

Bu makalede:

Yorum yapın